Jaki jest Twój kolor?
przejdź do sklepu

20 Apr 19:32

Stempel ślubny z jaskółkami

Inspiracje

W Polsce rozgościła się wiosna, choć śnieżne incydenty z ostatnich dni poddają w wątpliwość porę roku. Jaskółki powróciły do naszego kraju i pewnie są w niemałym szoku termicznym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby małe stadko wpadło na Wasz ślub. W końcu jaskółka to bardzo wdzięczny motyw z bardzo pozytywną symboliką!

W naszej szerokości często widujemy jaskółki nie tylko w locie, ale w bardziej statycznej formie tatuażu. Wszystko dlatego, że ten ptak symbolizuje przede wszystkim szczęście (a któż z nas nie dąży do tego w życiu?). Wykorzystanie motywu jaskółki jako motywu przewodniego ślubu i wesela jest w związku z tym bardzo trafnym, choć nieczęsto eksploatowanym pomysłem. Czyż to nie brzmi jak zachęta do sięgnięcia po ten pomysł?

Stempel z jaskółkami + tusz, 58 pln

Motyw jaskółki może pojawić się na Waszym weselu nie tylko w dekoracjach sali, ale i stołu. Świetnym pomysłem jest przemycenie go do papeterii. Stempel ślubny z motywem jaskółki pomoże Wam stworzyć spójną dekorację – ta sama pieczątka pojawiająca się na kopertach od zaproszeń, na podziękowaniach dla gości czy w końcu na serwetkach papierowych, zdobiących stół sprawi, że goście nie będą mieli wątpliwości, kto patronuje Waszemu wydarzeniu. Po weselu stempel z jaskółkami może z powodzeniem stać się Waszym ex-libris. Z takim oznakowaniem nie będziecie musieli się martwić, że pożyczone książki do Was nie wrócą jak jaskółki na wiosnę :)

Okrągły stempel ślubny z jaskółkami, 70 pln

Nowości w sklepie:

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności. Zamknij