Jaki jest Twój kolor?
przejdź do sklepu

30 May 20:40

54 pytania, które musisz zadać na sali weselnej!

Organizacja

Wybór odpowiedniej sali weselnej to nie przelewki - w końcu ma to być miejsce, w którym cała Wasza rodzina, znajomi i przyjaciele przez całą noc będą świętować Wasz ślub. Szkoda, aby cokolwiek pokrzyżowało Wasze plany i zniszczyło Wam ten wyjątkowy, niepowtarzalny wieczór - dlatego też musicie wziąć managera w krzyżowy ogień pytań!

 

Jak przygotować się do rozmowy z managerem sali weselnej?


Przede wszystkim zastanówcie się, co jest dla Was najważniejsze - rozmieńcie na drobne każdą zaplanowaną chwilę Waszego wesela. Na kilka chwil wcielcie się w pesymistów (na co dzień nie polecam tego podejścia do życia! :)) i przemyślcie, co może pójść nie tak - czym może Was zaskoczyć manager? Jakich dodatkowych opłat się obawiacie? Wszystko, co budzi Wasze wątpliwości musi zostać rozstrzygnięte, zanim podpiszecie umowę. Nie obawiajcie się pytać choćby o rzeczy prozaiczne - czasami to właśnie one okazują się być przyczyną niedomówień i późniejszych rozczarowań. Najlepiej, jeśli jeszcze przed udaniem się na rozmowę ustalicie, które z Was wcieli się w rolę dociekliwego dziennikarza. Możecie zadać tyle pytań dodatkowych, ile przyjdzie Wam do głowy - w końcu to Wasz dzień i Wasze pieniądze. Gotową listę pytań do managera sali weselnej znajdziecie na końcu tego wpisu!

Co musicie ustalić przed podpisaniem umowy na wynajem sali weselnej?


Przede wszystkim rozstrzygnijcie kwestie formalne - kiedy musicie podpisać umowę i jakie są warunki jej wymówienia. Omówcie szczegółowo wszystkie koszty i poproście o szczegółowe omówienie ceny - co jest w nią wliczone, a za co będziecie musieli dodatkowo dopłacić. Kolejna ważna kwestia to jedzenie, które jest istotną częścią wesela - jeśli będzie smacznie, Wasi goście będą zachwyceni; dlatego koniecznie umówcie się na degustację menu weselnego! Jeśli planujecie udekorować salę wedle własnego zamysłu, ustalcie z managerem sali, czy pozwoli na wprowadzenie zmian w aranżacji przestrzeni. Pewne dekoracje weselne wymagają szczególnej architektury - dopytajcie, czy ingerencja w ściany i sufity również wchodzi w grę! Planujecie wesele z obecnością dzieci? Dopytajcie o szczegóły ich ugoszczenia w sali weselnej. Na koniec pozostają dwie, bardzo istotne kwestie - pierwsza obejmuje wszelkie techniczne i logistyczne szczegóły (nagłośnienie, obsługę kelnerską, sejf), druga - dotyczy sytuacji awaryjnych. Z pewnością wszystko pójdzie zgodnie z planem, ale dla własnego spokoju lepiej upewnijcie się wcześniej, czy w przypadku awarii czy usterek Wasze wesele będzie bezpieczne :)


Przygotowałam dla Was listę pytań do managera sali weselnej - jest dostępna do pobrania za darmo, wystarczy, że klikniecie TUTAJ :)

 

pytania do managera sali weselnej

Nowości w sklepie:

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności. Zamknij